Toyota Yaris, 1.4L, 165000km

Njoftime të tjera të ngjashme

TOYTA RAV 4 4x4; Viti 2011; 2.2 Nafte; Kamio Manuale; 171000; I sapo ardhur nga Italia; Dogan e paguar; Gjendje Perfekte; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besua; . Durrës
Makina e sapoardhur me dogan te paguar, Kamjo automatike ne gjendje perfekte Durrës
Taksa siguracjon te paguara per 1 vite; Gjendje Perfekte; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besua; ; Makina Posedon: ABSESPSRS 4 Air Bag; 2 Xhama elktrikPasqyr. Durrës
Toyota elica UNIKE 2.2 benzin gaz viti 92. prodhim Ameri. navikator tv impjant muzike goma 90% disjet origjinale te vet. kabrioleti elektrik me hapje me buto. drita ksen. letra te prera der. Durrës
Tovoya Rav4 Premium; vit prodhimi 2009 (facelif) kambio automatike; motorr 2.2 D4D nafte; sendile elektrike /ngrohje; komanda ne timon F1; sensor parkimi kamer mrapa; pasqyra me palosje; xhama t. Durrës
4 600€
Telefoni:
0692905283
Shtuar: 26 gusht 2019, numri: 1305
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Modeli: Yaris 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 165000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Mjeti eshte ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per sherbime. Ka rreth 165 000km. Mund edhe te nderrohet. Faleminderit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.