Toyota Urban Cruiser viti 2009, E bardhë, 1.4L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

GJENDJE PERFEKTE; ; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR Durrës
Buton START-STOP; ; Cruise control (pilot automa); Klima; ; Komando ne timon; ; Fener me lupe; ; Drita kseno (origjinal); Larje feneresh; ; Kater xhama elektrik; ; Disqe alumini; ; Bluetooth; ;... Durrës
toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar. klima radio mp3. goma te reja. sensor parkim. Durrës
Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
6 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 shkurt 2021, numri: 113946
Modeli: Urban Cruiser 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
E sapo ardhur nga Zvicra, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, audio, cd, tel, xhama elektrik, liber sherbimesh ne Zvicer, 4 goma dimerore dhe verore me gjithe disqe.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.