Toyota RAV 4 viti 2011, E zezë, 2.2L, 148758km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
12 300€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113211
Modeli: RAV 4 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 148758 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Shitet Marka, Modeli: Toyota Rav4; Motorri: 2.2; Viti: 12.2011; Kambio: Automatik; Kilometra: 148.758 Me Liber Sherbimesh; Lenda Djegese: Nafte; Targa: E Sapo Targuar; Ngjyra: E Zeze; Opsionet: Clima tronic, Radio CD/Audio/Aux, Sallon Lekure + Kamosh Ngjyr Te Zeze, Sendile Para-Mbrapa Me Ngrofje, , , Sensor Parkimi Para Mbrapa, Xhama Te Zinj Orgjinal, ETJJJJ; Vendodhja: Shkozet/Durres; Telefon: 069 951 9230; ; Mundesi Nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.