Toyota RAV 4 viti 2010, Gri, 2.2L, 221000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE 10/10 Durrës
E sapo ardhur nga Zvicra, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, audio, cd, tel, xhama elektrik, liber sherbimesh ne Zvicer, 4 goma dimerore dhe verore me gjithe disq. Durrës
GJENDJE PERFEKTE; ; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR Durrës
Buton START-STOP; ; Cruise control (pilot automa); Klima; ; Komando ne timon; ; Fener me lupe; ; Drita kseno (origjinal); Larje feneresh; ; Kater xhama elektrik; ; Disqe alumini; ; Bluetooth; ;... Durrës
toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar. klima radio mp3. goma te reja. sensor parkim. Durrës
8 900€
Shtuar: 6 prill 2021, numri: 114001
Modeli: RAV 4 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 221000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Keyless Go
Start/Stop engine
Klimatronic AC Bizonale
Sendile elektrike
Sendile me ngrohje
Pasqyra me palosje
Sinjale ne pasqyra
Navigador GPS
Kamer pas
Tavan xhami me hapje
Sensor Shiu/Dritash
Bluetooth Phone
Bluetooth Audio
Cd player MP3/AUX
Kompiuter Bordi
Komanda ne timon F1
Pilot automatik
Importuar nga Zvicra

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.