Toyota RAV 4 viti 2007, Blu, 2.2L, 191400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
5 800€
Shtuar: 16 dhjetor 2019, numri: 112321
Modeli: RAV 4 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 191400 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Toyota Rav-4; Viti 2007; 2.2 Naft; Kamjo manual; Dogan e paguar; Senor shiu; Sensor dritash; Fener mjegulle; Xhama te zinj; Radio origjinale me komando ne timon; 2-Celsa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.