Toyota FJ Cruiser viti 2010, Bezhë, 4.0L, 170000km

Njoftime të ngjashme

E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE Durrës
Toyota Yaris viti 2001 benzin. Me 5 port. Ne gjendje te mire motorrike, e paster nga brenda dhe jasht. Ka rreth 198000 k. Eshte perdorur me shume kujdes vetem nga nje perso; ; Makina eshte ekonomik. Durrës
Keyless Go; ; Start/Stop engine; ; Klimatronic AC Bizonale; ; Sendile elektrike; ; Sendile me ngrohje; ; Pasqyra me palosje; ; Sinjale ne pasqyra; ; Navigador GPS; ; Kamer pas; ; Tavan xhami me... Durrës
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE 10/10 Durrës
TOYOTA COROLLA 1.4; NAFTE; VITI 2006; KAMBIO AUTOMATIKE; KLIMA TRONIC; 4 DYER; XHAMA ELEKTRK; PASQYRA ELEKTRIKE AIRBAG ABS; KOMANDA NE TIMON RADIO CD; DISQE ALUMINI GOMA TE REJA; NE GJENDJE T. Durrës
12 800€
Shtuar: 4 janar 2022, numri: 114425
Modeli: FJ Cruiser 
Viti: 2010 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Bezhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.0 litra
-Toyota Fj Cruiser
-4.0 benzin
-Viti 2010
-170.000 km
-Full option
-Perfect condition
-Çmimi 12.800€ deri ne Durres pa dogane
@illyriamotors

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.