Toyota Corolla viti 2006, Gri, 1.4L, 173400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
4 400€ I diskutueshëm
Shtuar: 5 dhjetor 2019, numri: 109906
Modeli: Corolla 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 173400 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
TOYOTA COROLLA 1.4; NAFTE; VITI 2006; KAMBIO AUTOMATIKE; KLIMA TRONIC; 4 DYER; XHAMA ELEKTRK; PASQYRA ELEKTRIKE AIRBAG ABS; KOMANDA NE TIMON RADIO CD; DISQE ALUMINI GOMA TE REJA; NE GJENDJE TE SHKELQER XHENERIKE DHE ESTETIKE E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.