Toyota Corolla viti 2006, Gri, 1.4L, 163447km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
4 550€
Shtuar: 16 dhjetor 2019, numri: 112284
Modeli: Corolla 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 163447 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
TOYOTA CORROLLA 1.4 NAFTE; VITI 2006; KAMBIO AUTOMATIKE; ABSESP; 163447 TE GJITHA SERVISET TE TOYOTA; KILMA; RADIO CD, AUX; PAQYRA ELEKTRIKE; XHAMA ELEKTRIKE; SENSOR PARKIMI; DRITA MJEGULLE; GOMA TE REJA 100%; DISQE ALUMINI; MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHT ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (.. s)

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.