Toyota Corolla Verso viti 2005, Gri, 2.0L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar. klima radio mp3. goma te reja. sensor parkim. Durrës
toyota auris 1.4 naft me dogan te paguar. kamio automatik. navigator te mad. sensor parkim. sedile leku. klm me liber. cmim diskutush Durrës
Toyota Yaris D4. 1.4 Dies. Viti i prodhimit 2006. Kambio manua. Kondicion. Air b. A. E. Radio AM/FM-CD Ro. Kompjuter boa. Tapiceri isof. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Durrës
Toyota Yaris D4. 1.4 Dies. Viti i prodhimit 2006. Kambio manua. Kondicion. Air b. A. E. Radio AM/FM-CD Ro. Kompjuter boa. Tapiceri isof. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Durrës
Toyota Auris 1.4 naft me dogan te paguar sa po ardhur vi. 20 12 2007. kamio Automati. marshe edhe ne tim. cmim diskutush Durrës
4 200€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95220
Modeli: Corolla Verso 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kontrolli i klimës Parktronic 
SHITET TOYOTA CORROLLA VERSO 2.0 NAFT MAKINA ESHT E VITIT 2005; KILOMETRRA TE KALUARA 199 MIJ ORIGINAL MAKINA ESHT E SAPOARDHUR NGA ITALIA; ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TE TARGA; MAKINA DISPONON; TAPICERI SHUM E PASTER DHE E BUKUR; KLIMATRRONIK NE GJENDJE PERFEKT; KOMANDO TEK TIMONI NE FUNKSJON; SENSOR SHIU SENSOR PARKIMI MBRAPA; XHAM ELEKTRRIKE PASQYRA ELEKTRRIKE; DY CELSA HAPJE MBYLLJE QENDRRORE; GOMA TE REJA PLUS DISQE ALUMINI; MAKINA ESHT ME NDEZJE START STOP; MOTOR TIP I THJESHT PA PROBLEME; MOTOR 2.0 NAFT ME ZINXHIR 6 + 1 MARSHA; MAKINA SKA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM; E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ FALEMINDERIT JENI TE MIRPRITUR; ; CMIMI 4200 EURO; ; CMIMI ESHT I DISKUTUSHEM

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.