Toyota C-HR viti 2021, E bardhë, 1km

Njoftime të ngjashme

-Toyota Fj Cruiser; ; -4.0 benzin; ; -Viti 2010; ; -170.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 12.800 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE Durrës
Toyota Yaris viti 2001 benzin. Me 5 port. Ne gjendje te mire motorrike, e paster nga brenda dhe jasht. Ka rreth 198000 k. Eshte perdorur me shume kujdes vetem nga nje perso; ; Makina eshte ekonomik. Durrës
Keyless Go; ; Start/Stop engine; ; Klimatronic AC Bizonale; ; Sendile elektrike; ; Sendile me ngrohje; ; Pasqyra me palosje; ; Sinjale ne pasqyra; ; Navigador GPS; ; Kamer pas; ; Tavan xhami me... Durrës
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE 10/10 Durrës
26 900€
Shtuar: 17 shkurt 2022, numri: 114519
Modeli: C-HR 
Viti: 2021 
Gjendja: E re 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Elektrik 
-Toyota C-HR
-Viti 2021
-0 km
-Full electrik
-DOGANA 0 leke
-Çmimi 26.900€ deri ne Durres pa dogane
@illyriamotors

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.