Toyota Avensis viti 2007, Blu, 2.2L, 126000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
4 900€
Shtuar: 16 dhjetor 2019, numri: 112340
Modeli: Avensis 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 126000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
toyota avensis 2.2d 4d; Motorr me zinxhir; Konsumi 6.2 litra per 100 km; Viti 2007; Kamio manuale 6 + 1; 126 mi km orgjinale munde ti kontrolloni te toyota; Goma te reja 100% michelin te sapo vendosura ne itali; Disqe 17 alumin orgjinal te toyotes; Sendilje meshin me fryrje cfryrje + ngrohje + sendilje elektrike Sensor shiu; Sensor dritash; Sensor parkimi; Larje feneresh; te kater xhama elektrik xhama; Xhama te zinj orgjinal fabrike; Pasqyra me palosje; Deita kseno; Kondicioner me klima me 2 zona; Pilot automatik; e theksoj makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike makina nuk ka asnje gervishje dhe esht me bojen e saj orgjinale te fabrikes munde ta kontrolloni ku te deshironi ju siguroj qe makina esht me zero difekt; Me letra te paguara e sapo ardhur e sapo targuar makina ka 3 jav qe ka ardh

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.