Toyota Auris viti 2019, Gri, 2.0L, 172000km

Njoftime të tjera të ngjashme

toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar. klima radio mp3. goma te reja. sensor parkim. Durrës
Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
4 700€
Shtuar: 21 shtator 2020, numri: 113544
Modeli: Auris 
Viti: 2019 
Kilometrazhi: 172000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Buton START-STOP
Cruise control (pilot automat)
Klima
Komando ne timon
Fener me lupe
Drita kseno (origjinale)
Larje feneresh
Kater xhama elektrik
Disqe alumini
Bluetooth
Goma 90% (2 gomat e para te reja) etj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.