Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Durrës

Toyota rav 4 crossover naft 2.2 cc viti 2011 me dogane te paguar kambio automatike 44 komanda ne timon me klima goma te reja tapeceri lekur + kamosh xhama te zinje orgjinal sensor parkimi para +. Durrës
E shitur
Ne gjendje shum te m. me te gjitha sherbimet e bera rregullis. motorr 1.0.me kondicion. goma te reja te sapo ve. dok te rregullta deri ne qersh. shum ekonomi. 2500eu. Durrës
E shitur
shitet toyota corolla verso 200 nafte viti 07.2007. makina eshte ne gjendje shum te mir pune me xhama te zinj origjina. 6 + 1, sensor parkimi, ndezje me star. cdo gje makina e ka te veten nu. Durrës
E shitur
shitet toyota corolla verso 200 nafte viti 07.2007. makina eshte ne gjendje shum te mir pune me xhama te zinj origjina. 6 + 1, sensor parkimi, ndezje me star. cdo gje makina e ka te veten nu. Durrës
E shitur
E gacme per cdo lloj prove me dogan te paguar gati pertarga Durrës
E shitur
Toyota Rav 4 -4x4 -Viti 2007 Full opsion, -Ndezje me buton, Start-St. Hapje mbyllje me pult ose kur afrohesh hapet me ane te cip. Me navigator te madh dhe televizor mbrapa, Xhama te zin. Durrës
E shitur
Shitet Toyota RAV4 2.2 Diesel D-CAT 4x4; viti 2007; kambio manuale 6 + R marshe; 234'000km origjinale te dokumentuara me liber sherbimesh; ndezje me buton start/stop; mbyllet me shenje gishti te. Durrës
E shitur
Toyota Rav 4 -4x4 -Viti 2007 Full opsion, -Ndezje me buton, Start-St. Hapje mbyllje me pult ose kur afrohesh hapet me ane te cip. Me navigator te madh dhe televizor mbrapa, Xhama te zin. Durrës
E shitur
shitet toyota corolla verso 200 nafte viti 07.2007. makina eshte ne gjendje shum te mir pune me xhama te zinj origjina. 6 + 1, sensor parkimi, ndezje me star. cdo gje makina e ka te veten nu. Durrës
E shitur
Shitet Toyota Yaris Sporting 1.3 vvti (benzin) otorr me zinxhir e sapoardhur nga zvicra e papunuar ne Shqiperi, me dogane te paguar viti prodhimit 24/09/2006 e perdorur vetem nga nje dore ne zvice. Durrës
E shitur
shiten goma me gjith disqe per foristrad rav 4 ne gjendje te shkelqyer qmimi 260 euro Durrës
E shitur
shiten goma me gjith disqe per foristrad rav 4 ne gjendje te shkelqyer qmimi 260 euro Durrës
E shitur
shitet toyota corolla verso 200 nafte viti 07.2007. makina eshte ne gjendje shum te mir pune me xhama te zinj origjinal, sensor parkimi, ndezje me star. cdo gje makina e ka te veten nuk eshte lye. Durrës
E shitur
SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFT E VITIT 2008 ME KAMIO AUTOMATIKE, E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE TE PAGUAR, NDEZJE START/STOP, SENSOR PARKIMI, MAKINA ESHTE ME GOMA DHE DISQE PERFEKTE, KLIMA TRONIK. Durrës
E shitur
shitet toyota corolla verso 200 nafte viti 07.2007. makina eshte ne gjendje shum te mir pune me xhama te zinj origjinal, sensor parkimi, ndezje me star. cdo gje makina e ka te veten nuk eshte lye. Durrës
E shitur
Toyota yaris viti 2007 me dogane te paguar; Motorri 1.3 benzin kambio manuale; 2 pal celsa sherbimet e bera gati per targa; Cmimi: 3300; Nr tel: 0695128080 Durrës
E shitur
Toyota yaris viti 2007 me dogane te paguar; Motorri 1.3 benzin kambio manuale; 2 pal celsa sherbimet e bera gati per targa; Cmimi: 3300; Nr tel: 0695128080 Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje super e esapoerllure nga italija me dogane te paguara Durrës
E shitur
makina eshte ne gjendje shume te mir. 2.2 naf. kamjo manual. te gjitha sherbimet i jane bere ne kohen e duhu. makina ka ardhur nga gjermani. makina shitet per efekt termeti se me k. Durrës
E shitur
Toyota Yaris 1.4 Naft Automat 2008.sapo ardhu. Me Dogane te paguare shum e paster dhe shume ekonomi. nuk ka nevoje sherbime me na. radjo cd pasqyra me leviz. Me Goma 80/100. Te reja Durrës
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera