Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Durrës

Toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar sa po ardhu. ne gjendi te mir teknike edhe optik.. klima sensor 2 cels. klm me libe. Durrës
3 750€
Toyta yaris 1.4naft full exhtra 0696668294 Durrës
1€
Toyota Yaris 1.0 Benzine, Manuale, 5.5 L/100 KM; Climal CD Durrës
1€
Toyota rav4. me naft sa po ardhur nga gjermani. euro4. Me dogan te pagua. modeli 2007. navigator usb au. wif. sedile lekure e zez. me ngrohje. sedile me fryrj. sedile me buto.. Durrës
1€
Toyota RAV 4, 2.2 nafte, 4x4, Navi + Camera, kambio manuale, 230mije km orgjinale dhe me liber sherbimesh, xhama te zinje orgjinal, tapiceri mershini shume e paster, disqe alumini orgjinal + gom. Durrës
6 999€
Okazion Toyota Yaris 1.4 nafte, kambio manuale, klima, disqe alumini orgjinale + goma te reja, Dy elsa, startstop, xhama te zi, navi, 180000km orgjinale, super gjendje, shume e paster si ng. Durrës
4 300€
shitet tojota jaris motorr 1000 BENZIN GAZ TE SHENUAR NE LEJE TE QARKULLIMIT I VENDOSUR PARA 3 MUAJVE ME GARANCI 3 VJET ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DERI KORRIK 2020 TE GJITHA SHERBIMET E BERA; QMIM. Durrës
3 000€
Shitet Toyota Yaris D-4D 1.4 nafte 2006, sapo ardhur me 162.500 km ORIGJINALEMakina disponon: * Kondicioner* Komando ne timon* Xhama elektrik* 4 goma 90%Et. Makina eshte e gatshme per cdo prove Durrës
3 800€
Toyota Yaris D4. 1.4 Dies. Viti i prodhimit 2006. Kambio Automati. Air B. A. E. Radio. Kompjuter boa. Komanda ne tim. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Hapje dhe mbyllj. Durrës
4 500€
Mjeti eshte ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per sherbim. Ka rreth 165 000k. Mund edhe te nderrohe. Faleminderit Durrës
4 600€
Toyota Yaris 1.4 Nafte Super Ekonomike, Nentor 2004, me kondisioner, 4 Dyer, goma te reja, xhama elektrik, kasetofon origjinal me cd, 226.500 km origjinale, e importuar nga zvicra. Va. Durrës
3 200€
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 138000 km Durrës
4 500€
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 159000 km Durrës
6 600€
Viti: 2006; ; Kilometrazhi: 176000 km Durrës
7 500€
Toyota rav 4 viti 2006, e sapo ardhur me dogane te paguar, 207 mij km origjinale, makina eshte full opsi., start stop, dy celsa, hapje mbyllje me gisht, limitator + pilot, navigator, senso. Durrës
E shitur
TOYOTA YARIS 1000 Benzin; Viti 2005; E sapo ardhur me Dogane te Paguar; Ne gjendje shume te mire; Me sherbime te bera ne Itali; 4 goma te reja; 2 elesa; Kondicioner; Kasetofon origjinal me navi Durrës
E shitur
Toyota Yaris 1.4 naft Me dogane te pagua. e ardhure nga gjerman. Shum e paster dhe shum ekonomi. Durrës
E shitur
Toyota Yaris 1.0 Benzin-Gaz; Viti 2010; Kambio Manuale; 210.123 kilometra originale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Cmimi: 4300 euro i diskutueshem; Ju ftojme te n. Durrës
E shitur
SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFT E VITIT 2009, ME KAMIO MANUALE, ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE E PAGUAR, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, ME SOBE, 6 MARASHE XHAMA ELEKTRIK. Durrës
E shitur
Toyot yaris 1.4 Naft 2006 sa po ardhure nga gjerman. Me Doganete pagua. Klima Troik Start e St. Shum e paster d. shum Ekonomike Durrës
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera