Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Durrës

TOYOTA RAV 4, KAMBIO AUTOMATIKE + eco start stop, Navi, kamer mbrapa, MARSHA NE TIMON -KOMANDA NE TIMON - XHAMA TE ZI ORIGJINAL - SENSOR SHIU DHE DRITASH, -SEDILJE ELEKTRONIKE DHE MEMORJE. Durrës
1€
TOYOTA RAV 4, 2.2 D-CAT, KAMBIO AUTOMATIKE + eco start stop, Navi, kamer mbrapa, MARSHA NE TIMON -KOMANDA NE TIMON - XHAMA TE ZI ORIGJINAL - SENSOR SHIU DHE DRITASH, SEDILJE ELEKTRONIKE DHE MEMORJ. Durrës
1€
Toyota Rav4. 2.2Dies. Crossov. 2.2 Dies. Kambio Automati. Viti i prodhimit 2009. Klima bi zo. Air b. A. E. Navi-DVD-Cd Room-Radio Am/FM-A. Komanda ne tim. Ndezje Start& St. Durrës
9 700€
Shitet Toyota yaris sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per targa; Makina esht ne gjendje shum te mir si motorrike edhe pjes xhenerike edhe optike motorr 1.4 naft klm 136000 per m. Durrës
4 000€
Shitet Toyota Yaris viti 2007 i ardhur nga Gjerman. Makina dispono; goma te reja, disqe alumini, 145 000 km origjinale, manuale, palosje pasqyrash, e. Makina eshte shume e paster si brenda dh. Durrës
4 200€
I diskutueshëm
Shitet Toyota RAV4 2.2 Diesel D-CAT 4x4; viti 2007; kambio manuale 6 + R marshe; 234'000km origjinale te dokumentuara me liber sherbimesh; ndezje me buton start/stop; mbyllet me shenje gishti te. Durrës
6 400€
Shitet Toyota RAV4 2.2 Natf D4D motorr i thjeshte, 4x4, kambio manuale, Viti 10.2008, 166.000 km te certifikura me liber sherbimi me garanci, Kondicioner, 2 pale goma vere dhe dimri, vaj filtra t. Durrës
6 600€
I diskutueshëm
Toyota Auris 2.2 d4d; vit prodhimi: 05.2007; motorr 2.2 d4d nafte (177 p) kambio manuale 6 + r; start/stop engine; keyless go; sensor parkimi para/pas; xhama elektrik para/pas; kompiuter bordi. Durrës
5 000€
SHITET TOYOTA CORROLLA VERSO 2.0 NAFT MAKINA ESHT E VITIT 2005; KILOMETRRA TE KALUARA 199 MIJ ORIGINAL MAKINA ESHT E SAPOARDHUR NGA ITALIA; ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TE TARGA; MAKINA DISPONON. Durrës
4 200€
Toyota Yaris 1.4 nafte, Automatic, viti 2008, 167000km orgjinale me liber sherbimesh, makina eshte ne super gjend. Vjen nga Gjermania me dt 10/11/2019. me dogane te paguar; Cmimi 4500. mundes. Durrës
4 500€
TOYTA RAV 4 4x4; Viti 2011; 2.2 Nafte; Kamio Manuale; 171000; I sapo ardhur nga Italia; Dogan e paguar; Gjendje Perfekte; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besua; . Durrës
12 500€
Makina e sapoardhur me dogan te paguar, Kamjo automatike ne gjendje perfekte Durrës
4 500€
Taksa siguracjon te paguara per 1 vite; Gjendje Perfekte; E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besua; ; Makina Posedon: ABSESPSRS 4 Air Bag; 2 Xhama elktrikPasqyr. Durrës
3 800€
Toyota elica UNIKE 2.2 benzin gaz viti 92. prodhim Ameri. navikator tv impjant muzike goma 90% disjet origjinale te vet. kabrioleti elektrik me hapje me buto. drita ksen. letra te prera der. Durrës
2 990€
Tovoya Rav4 Premium; vit prodhimi 2009 (facelif) kambio automatike; motorr 2.2 D4D nafte; sendile elektrike /ngrohje; komanda ne timon F1; sensor parkimi kamer mrapa; pasqyra me palosje; xhama t. Durrës
9 900€
Shitet toyota yaris 1.4D Automat ne gjendje shum te mire si xhenerike dhe motorri. vaj filtra te nderruara para kolaudim. letrat e prera ne 17/09/19.Goma 80. xeno a. nuk nderroh. Cmim pak. Durrës
4 700€
Toyota Urban Cruiser Yaris 1.4 NAFTE Shum EKONOMIKE 4 lite ne 100 km, Durrës
7 700€
Toyota Auris, 2.0D-4D, Viti 2008, Kamio manuale 6 + 1, 185 mij km, disqe alimini, komanda ne timon, kompjuter bordi, ngjyre e zeze perle, etj; Cmimi: 4900 euro disk; Nr tel: 069 97 95 888 Durrës
4 900€
Toyota yaris 1.0 benzin + gaz, viti 2006, kamio manuale, 175 mij km, kondicjoner, xhama elektrik, faj filtra te sapo bera, e sapo ardhu me dogane te paguar, cmimi okazion 3600 euro Durrës
3 600€
Toyota yaris me dogan te paguar 1.4 naft me kambio automat 7 marsh.. marshet edhe ne timo. cmi diskuts. klima. radio. mp3. fish au. me 2 cels. klm me liber sherbimesh Durrës
1€

Shitja e Toyota në qytete të tjera