Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Durrës

Keyless Go; ; Start/Stop engine; ; Klimatronic AC Bizonale; ; Sendile elektrike; ; Sendile me ngrohje; ; Pasqyra me palosje; ; Sinjale ne pasqyra; ; Navigador GPS; ; Kamer pas; ; Tavan xhami me hapje; ; Senso. Durrës
8 900€
E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; ; GJENDJE PERFEKTE 10/10 Durrës
4 100€
I diskutueshëm
E sapo ardhur nga Zvicra, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, audio, cd, tel, xhama elektrik, liber sherbimesh ne Zvicer, 4 goma dimerore dhe verore me gjithe disq. Durrës
6 300€
I diskutueshëm
GJENDJE PERFEKTE; ; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR Durrës
2 600€
I diskutueshëm
Buton START-STOP; ; Cruise control (pilot automa); Klima; ; Komando ne timon; ; Fener me lupe; ; Drita kseno (origjinal); Larje feneresh; ; Kater xhama elektrik; ; Disqe alumini; ; Bluetooth; ; Goma 90% (2 goma. Durrës
4 700€
toyota yaris 1.4 naft me dogan te paguar. klima radio mp3. goma te reja. sensor parkim. Durrës
3 950€
I diskutueshëm
Toyota Yaris; ; 1.4 nft me dogn te paguar. kamio me 7 marshe Automatik. 2 cels. klm 77 me liber. Durrës
5 800€
I diskutueshëm
Toyota Yaris; ; Naft me dogan te pagua. kmio manule 7 mrshe. viti 2010. Durrës
4 850€
I diskutueshëm
Makina sht n gjendje t mir. Durrës
4 399€
Klima, Komanda ne timon, Ndezje Start/Stop, 3 Celsa, Navi,; ; Kamera, Xhama te zije origjinal, Disqe alumini goma te reja, Shum e paster si brenda dhe jasht e ardhur nga zvicra Durrës
4 250€
I diskutueshëm
Gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike; ; Dogan paguar gati per targa Durrës
4 500€
toyota auris 1.4 naft me dogan te paguar. kamio automatik. navigator te mad. sensor parkim. sedile leku. klm me liber. cmim diskutush Durrës
5 700€
Toyota Yaris D4. 1.4 Dies. Viti i prodhimit 2006. Kambio manua. Kondicion. Air b. A. E. Radio AM/FM-CD Ro. Kompjuter boa. Tapiceri isof. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Durrës
4 100€
I diskutueshëm
Toyota Yaris D4. 1.4 Dies. Viti i prodhimit 2006. Kambio manua. Kondicion. Air b. A. E. Radio AM/FM-CD Ro. Kompjuter boa. Tapiceri isof. Xhama elektri. Pasqyra elektri. Durrës
4 100€
I diskutueshëm
Toyota Auris 1.4 naft me dogan te paguar sa po ardhur vi. 20 12 2007. kamio Automati. marshe edhe ne tim. cmim diskutush Durrës
1€
I diskutueshëm
Shitet Marka, Modeli: Toyota Rav4; Motorri: 2.2; Viti: 12.2011; Kambio: Automatik; Kilometra: 148.758 Me Liber Sherbimesh; Lenda Djegese: Nafte; Targa: E Sapo Targuar; Ngjyra: E Zeze; Opsionet. Durrës
12 300€
Viti 2004, motor 1.0 benzin, 3 porta, manual, 117 mij km me garanci, 3 celsa, goma 100%, gjendje motorrike sh e mir, sistem bluetoth per tel, e gatshme per cdo prov, vendodhja durres, 2400 Durrës
2 400€
Shitet corolla 2.0 nafte viti 2005 abs air bag gjama pasqyra elektrike, klima hapje mbyllje me pult sapo ardhur nga italia, , ne gjendje shum te mire motorrike gjenerike, ., , Euro 4, , ME DOGAN. Durrës
2 600€
TOYOTA CORROLLA 1.4 NAFTE; VITI 2006; KAMBIO AUTOMATIKE; ABSESP; 163447 TE GJITHA SERVISET TE TOYOTA; KILMA; RADIO CD, AUX; PAQYRA ELEKTRIKE; XHAMA ELEKTRIKE; SENSOR PARKIMI; DRITA MJEGULLE; GOM. Durrës
4 550€
Shitet tojota jaris 1.4 naft kambjo automat viti 2007 me dogan te paguar makina ka 129000 km origjinale ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove Durrës
5 200€
TOYOTA COROLLA 1.4; NAFTE; VITI 2006; KAMBIO AUTOMATIKE; KLIMA TRONIC; 4 DYER; XHAMA ELEKTRK; PASQYRA ELEKTRIKE AIRBAG ABS; KOMANDA NE TIMON RADIO CD; DISQE ALUMINI GOMA TE REJA; NE GJENDJE T. Durrës
4 400€
I diskutueshëm

Shitja e Toyota në qytete të tjera