SEAT Leon viti 2007, E zezë, 1.6L, 129000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR; ; 4 GOMA 100%; ; MAKINA ESHTE SHUME E PASTER Durrës
Shitet Seat Ibiza; Viti: 2005; Motorri: 1.4 nafte; Kamjo manuale; Km: 178'776; Abs, airbag, xhama elektrik, radio-Cd etj; Me dogane te paguar Durrës
SEAT IBIZA 1.4 NAFT; KILOMETRRA TE KALUARA 183 MIJ ORIGINAL MAKINA ESHT E VITIT 2005; E SAPOARDHUR NGA ITALIA; ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA; MAKINA DISPONON; TAPICERI SHUM TE PASTER DHE T. Durrës
Seat Alhambra; 4Motion (4x) kambio manuale 6 + r; xhama elektrik; pasqyra elektrike; xhama te zinj origjinal; 7 vende; sendile me ngrohje; kompiuter bordi; disqe alumini goma 16'' 90%; importua. Durrës
3 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 22 korrik 2021, numri: 114141
Modeli: Leon 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 129000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR
4 GOMA 100%
MAKINA ESHTE SHUME E PASTER

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.