Renault Twizy viti 2019, E zezë, 7000km

Njoftime të ngjashme

traileri eshte i r. sapo arrit. prodhimi Ukrain. madhsia 1.5 metra me 2.5 metr. mban 750 kilogram. Durrës
Makina ndodhet ne Gjermani dhe esht planifikuar te sillet nga shtatori ne Shqiper. Makina esht ne gjendje shum te mire motorike e xhenerike dhe ka tre vende te gervishtur. Konsumi esht 6, 6. Durrës
-- Range Rover Discovery Sport Turbocharged -; ; 6.000 km !!!; ; -No accident; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 38.500 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi A8L Quattro; ; -4.2 benzine 372ho; ; -Viti 2011; ; -165.000 km; ; -Full option; ; -mimi 12.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
9 300€
Shtuar: 27 nëntor 2021, numri: 114353
Modeli: Twizy 
Viti: 2019 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 7000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
-Renault Twizy
-Full electric
-Viti 2019
-7.000 km
-Full service history
-Perfect condition
-Çmimi 9.300€ deri ne Durres pa dogane
@illyriamotors

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.