Renault Megane viti 2005, Gri, 1.9L, 203700km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET RENAULT KOLEOS 2.0 NAFT E VITIT 2009 4X4, ME KAMIO AUTOMATIKE, E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE TE PAGUAR, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, XHAMA ELEKTRIK, NDEZJ. Durrës
Shitet AMBULNCE 2.0 naft. 6 Marsh. viti 2009; Xhama te zi origjinal Makina esht me amortizator pneumatik mbrapa ulet kur nxjerr krevati. 4 goma te re. Makina ka 330000 km origjinal. M. Durrës
renault megane naft 1.4 viti 2008 ne gjendje super me letra per i vit manual klm 100 mij cmimi 4300 euro mundesi ndrimi i diskutushem tel 069 96 95 888 Durrës
Reno Clio benzin gaz viti 2007 ne gjendje shum te mire e sapoardhur nga italia letrat e prera per nje vit gomat 4 te reja me condicioner impjanti gazit i montuar nga fabrika Durrës
Shitet nderroet makina ne gjendje perfekte e vitit 2007 motor 1.5 naft kambio manuale e sapoardhur me dogan te paguar me disqe alumini goma te reja perde origjinale fener me lup e. Durrës
1 600€
Shtuar: 17 dhjetor 2020, numri: 113727
Modeli: Megane 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 203700 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Shitet renault megane viti prodhimit 2005 kambio manuale motorri 1.9 nafte shum ekonomik, 203.682km origjinale, letrat e paguara per nji vit, xhama elektrik kondicioner radio cdplayer origjinal pilot automatik abs airbag disqe alumini origjinale gomat 80%, sediljet gjysem lekure gjysem cope, ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike me sherbimet e nevojshme te kryera gjithmone ne kohe dhe sapo i esht nderruar turbo e re dhe vaj e filtra te motorrit shitet per arsye mosperdorimi mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje e thekso. Nuk nderrohet sepse kam makine tjeter Nr cel: + 355 67 691 7066 makina ndodhet ne Durres cmimi pak i diskutushem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.