Renault Duster viti 2021, Blu, 2.0L, 1km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET RENAULT KOLEOS 2.0 NAFT E VITIT 2009 4X4, ME KAMIO AUTOMATIKE, E ARDHUR NGA GJERMANIA, DOGANE TE PAGUAR, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, XHAMA ELEKTRIK, NDEZJ. Durrës
Shitet AMBULNCE 2.0 naft. 6 Marsh. viti 2009; Xhama te zi origjinal Makina esht me amortizator pneumatik mbrapa ulet kur nxjerr krevati. 4 goma te re. Makina ka 330000 km origjinal. M. Durrës
renault megane naft 1.4 viti 2008 ne gjendje super me letra per i vit manual klm 100 mij cmimi 4300 euro mundesi ndrimi i diskutushem tel 069 96 95 888 Durrës
Reno Clio benzin gaz viti 2007 ne gjendje shum te mire e sapoardhur nga italia letrat e prera per nje vit gomat 4 te reja me condicioner impjanti gazit i montuar nga fabrika Durrës
Shitet nderroet makina ne gjendje perfekte e vitit 2007 motor 1.5 naft kambio manuale e sapoardhur me dogan te paguar me disqe alumini goma te reja perde origjinale fener me lup e. Durrës
17 999€
Shtuar: 3 shtator 2021, numri: 114207
Modeli: Duster 
Viti: 2021 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E re 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Renault Duster
✔ Viti: 2021
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin-Gas
✔ Targa: dogan
✔ Km: 0
✔ Ngjyra: Blu
✔ Opsionet shtese: Makina eshte e re me 0 km
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 17.999€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.