Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2005
Kilometrazhi: 170000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Durrës
2 200€
I diskutueshëm
Viti: 2001
Kilometrazhi: 100000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Durrës
1 500€
2 400€ I diskutueshëm

Peugeot Tjetër

Shtuar: 10 mars 2019, numri: 1039
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Modeli: Tjetër 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 420000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Makina eshte ne gjendje te mire pune , posedon 420.000 km por motorri i eshte ndruar ne itali dhe eshte me 180.000 km gomat i ka 80% me kondisioner , makine ekonomike .
Cmimi i diskutueshem !!
Per me shume info kontaktoni ne 0699844438
letrat te paguara deri ne Mars 2020
Shitet per arsyje mosperdorimi
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.