Peugeot 5008 viti 2011, E zezë, 1.6L, 171400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Peugeot 2.0 nafte 6 marshe manuale me 136 kuaj fuq; Makina esht ne gjendje perfekte dhe cdo sherbim i esht kryer ne Peugeot Albania gjat gjith kohes qe esht perdorur ne shqiper; Makin. Durrës
PEUGEOT BIPPER 1.6 NAFTE; Viti 2009; Kambio Manuale; 90.134 kilometra origjinale; E sapo ardhur nga Italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Cmimi: 3900 euro i diskutueshem; Ju ftojme te n. Durrës
Ne gjendje shum te mi. me te gjitha sherbimet e be. super e rehatshme si mak. me te gjitha opsion. me dok te rregull. motorr 2.2 benzin-g. impianti i gazit i sapo vendosur me garan. ndrrohe. Durrës
Shitet peugeot 3008 2.0 naft full opsion gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje 220 mij km te vetat origjinale letra te paguara 5 muaj ka qe esht targuar shitet pe. Durrës
Pezho 206 benzin gaz ne gjendje shum te mir me letra 15 10 2020 me kondicione fuksinal Durrës
6 000€
Shtuar: 9 janar 2021, numri: 113791
Modeli: 5008 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 171400 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Peugeot 5008; 1.6 nafte; 171000 km; Automat; Marshat ne timon F1; Viti 2011; Euro5; Sensor parkimi; Pasqyra me palosje; Perde origjinale; Gomat e reja; Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.