Tjetër 0050 viti 2022, Gri, 1km

Njoftime të ngjashme

Makina ndodhet ne Gjermani dhe esht planifikuar te sillet nga shtatori ne Shqiper. Makina esht ne gjendje shum te mire motorike e xhenerike dhe ka tre vende te gervishtur. Konsumi esht 6, 6. Durrës
-- Range Rover Discovery Sport Turbocharged -; ; 6.000 km !!!; ; -No accident; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 38.500 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
-Audi A8L Quattro; ; -4.2 benzine 372ho; ; -Viti 2011; ; -165.000 km; ; -Full option; ; -mimi 12.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
Audi A6 Quattro S-Line; ; -No accident; ; -Perfect condition; ; -Full option; ; -mimi 11.400 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
3 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 10 shtator 2022, numri: 114623
Adresa: Durrës, Plazhit, shfaq në hartë
Model: 50 
Viti: 2022 
Gjendja: E re 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Furgon 
traileri eshte i ri. sapo arrita. prodhimi Ukrainë. madhësia 1.5 metra me 2.5 metra. mban 750 kilogramë.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.