Opel Meriva viti 2004, Gri, 1.7L, 177000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina e sa po' ardhur Na zvicra ne gjendje shum te mir 1.9 naft gati per cdo lloj prove ne gjendje shum te mire Durrës
Opel Corsa Viti 2006 1.2 benzin automatik Ne gjendje shum te mire me 95.000 km origjinale Durrës
Opel Meriva 1.7 naft viti 2004 makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania me Dogan te paguar makina eshte ne gjendje te mir si motorike dhe xhenerike Durrës
Shitet Opel Meriva 1.4 benzin gaz, viti 2009. E sapo ardhur nga italia ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike, xhama te zi orgjinal goma 80% gati per xhdo pro. Durrës
Shitet Opel Meriva 1.4 benzin gaz, Viti 2009. E ardhur nga italia me dogan te pagua. Ne gjendie te mir xhenerike dhe motorrike, xhamat te zi orgjina. cmimi 2800 euro i diskutushe. cel 0696953679 Durrës
2 450€ I diskutueshëm
Shtuar: 13 maj 2020, numri: 113429
Modeli: Meriva 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 177000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.7 litra
Makina eshte full opsion si psh: klimatronic, sedile cope shume te pastra me ngrohje, xhama te zinj mbrapa origjinale te fabrikes, xhamat dhe pasqyrat elektrike, Navigator, abs, esp, 8 airbag, radio cd mp3 origjinale, kompiuter bordi, pilot automatik, mbyllje qendrore, drita mjergulle etj. Makina eshte super e mbajtur, me kilometra origjinale me liber sherbimesh, shume ekonomike dhe funksionale.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.