Opel Corsa viti 2009, Gri, 1.2L, 180800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Astra 1.3 Nafte; Viti 2006; Kambio Manuale; 197.015 kilometra originale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjen. Durrës
Makina eshte full opsion si psh: klimatronic, sedile cope shume te pastra me ngrohje, xhama te zinj mbrapa origjinale te fabrikes, xhamat dhe pasqyrat elektrike, Navigator, abs, esp, 8 airbag. Durrës
Makina e sa po' ardhur Na zvicra ne gjendje shum te mir 1.9 naft gati per cdo lloj prove ne gjendje shum te mire Durrës
Opel Corsa Viti 2006 1.2 benzin automatik Ne gjendje shum te mire me 95.000 km origjinale Durrës
Opel Meriva 1.7 naft viti 2004 makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania me Dogan te paguar makina eshte ne gjendje te mir si motorike dhe xhenerike Durrës
3 400€
Shtuar: 31 dhjetor 2020, numri: 113758
Modeli: Corsa 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 180800 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
OPEL Corsa 1.2 Benzin-Gaz; Viti 2009; Kambio Manuale; 180.134 kilometra me liber servisi; E sapo ardhur nga Italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Cmimi: 3400euro i diskutueshem; Na vizitoni ne dy pikat tona; Adresa: Autostrada Dr-Tr km 8; -||- Autostrada Dr-Tr km 12;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.