Opel Corsa viti 2009, Gri, 1.2L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorri me zinxhire sapo ardhure nga gjermani. me Dogane te paguar. me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimi shum e paster me Goma te rej. Komanda ne timon me dy cels. ska mevoje pe. Durrës
OPEL Corsa 1.2 Benzin-Gaz; Viti 2009; Kambio Manuale; 180.134 kilometra me liber servisi; E sapo ardhur nga Italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Cmimi: 3400euro i diskutueshem; Na vizitoni n. Durrës
Opel Astra 1.3 Nafte; Viti 2006; Kambio Manuale; 197.015 kilometra originale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjen. Durrës
Makina eshte full opsion si psh: klimatronic, sedile cope shume te pastra me ngrohje, xhama te zinj mbrapa origjinale te fabrikes, xhamat dhe pasqyrat elektrike, Navigator, abs, esp, 8 airbag. Durrës
Makina e sa po' ardhur Na zvicra ne gjendje shum te mir 1.9 naft gati per cdo lloj prove ne gjendje shum te mire Durrës
3 400€ I diskutueshëm
Shtuar: 10 shkurt 2021, numri: 113938
Modeli: Corsa 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
E sapo ardhur nga Italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.