Opel Corsa viti 2008, Gri, 1.2L, 86000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Opel Meriva 1.4 benzin gaz, Viti 2009. E ardhur nga italia me dogan te pagua. Ne gjendie te mir xhenerike dhe motorrike, xhamat te zi orgjina. cmimi 2800 euro i diskutushe. cel 0696953679 Durrës
Opela Astra 1.7 nafte, viti 2006, kamio manuale, 206 mij km origjinale, te gjitha sherbimet e bera, rripi i fazes i ndrruar me 190 mij km, makina eshte ne gjendje te mir motorrike, estetik. Durrës
Shitet Opel Astra 1.3 nafte 2006 ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetik.; Dokumentat deri ne tetor 2020 Durrës
Shitet opel corsa e sapo ardhur nga Itali. makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe me goma te reja dimr. eshte me dogane te paguar dhe shume ekonomike 1000 benzine ga. 2500. Durrës
Shitet opel agila i sapo ardhur me dogane te paguar me benzine motor 970 kubik viti i prodhimit shtator 2005.makina eshte ne gjendje shume te mire me 110000 kilometra origjnale me liber sherbimes. Durrës
2 500€
Telefoni:
355699768884
Shtuar: 19 tetor 2019, numri: 1659
Modeli: Corsa 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 86000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
OKAZION....Shitet opel corsa 1.2benzine ne gjendje super motorrike dhe xhenerike....e gatshme per cdo lloj prove....makina nuk ka asnje gervishje,me goma te reja dhe me kilometrazh origjinal 86000 km...cmimi 2500 i padiskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.