Opel Corsa viti 2007, Gri, 1.4L, 159000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E sapo ardhur nga Italia; ; Gjendja perfekte; ; Dogane e paguar Durrës
OPEL Corsa 1.2 Benzin-Gaz; Viti 2009; Kambio Manuale; 180.134 kilometra me liber servisi; E sapo ardhur nga Italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Cmimi: 3400euro i diskutueshem; Na vizitoni n. Durrës
Opel Astra 1.3 Nafte; Viti 2006; Kambio Manuale; 197.015 kilometra originale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjen. Durrës
Makina eshte full opsion si psh: klimatronic, sedile cope shume te pastra me ngrohje, xhama te zinj mbrapa origjinale te fabrikes, xhamat dhe pasqyrat elektrike, Navigator, abs, esp, 8 airbag. Durrës
Makina e sa po' ardhur Na zvicra ne gjendje shum te mir 1.9 naft gati per cdo lloj prove ne gjendje shum te mire Durrës
3 800€
Shtuar: 23 shkurt 2021, numri: 113952
Modeli: Corsa 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Motorri me zinxhire sapo ardhure nga gjermania.me Dogane te paguare.me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimi shum e paster me Goma te reja. Komanda ne timon me dy celsa.ska mevoje per sherbim. Kamjen me vajr jo rrobotike.dhe shum Ekonomike

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.