Opel Corsa viti 2005, E verdhë, 1.2L, 131000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorri me zinxhire sapo ardhure nga gjermani. me Dogane te paguar. me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimi shum e paster me Goma te rej. Komanda ne timon me dy cels. ska mevoje pe. Durrës
E sapo ardhur nga Italia; ; Gjendja perfekte; ; Dogane e paguar Durrës
OPEL Corsa 1.2 Benzin-Gaz; Viti 2009; Kambio Manuale; 180.134 kilometra me liber servisi; E sapo ardhur nga Italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Cmimi: 3400euro i diskutueshem; Na vizitoni n. Durrës
Opel Astra 1.3 Nafte; Viti 2006; Kambio Manuale; 197.015 kilometra originale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjen. Durrës
Makina eshte full opsion si psh: klimatronic, sedile cope shume te pastra me ngrohje, xhama te zinj mbrapa origjinale te fabrikes, xhamat dhe pasqyrat elektrike, Navigator, abs, esp, 8 airbag. Durrës
3 100€ I diskutueshëm
Shtuar: 11 mars 2021, numri: 113966
Modeli: Corsa 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 131000 km
Ngjyra: E verdhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Impjanti gazit i ri prodhim i vitit 2021 i sapo vendosur me 2 vjet garanci
Fenere me lupa
Climatronic (klima digitale)
Sedile cope me ngrohje
Xhamat elektrike
Pasqyrat elektrike me ngrohje
Xhamat e pasem te erret origjinale nga fabrika
Pasqyre antiverbim
Mbyllje qendrore (2 celesat)
Radio Cd Mp3 origjinale
Makina eshte ne gjendje perfekte,TUV i sapo bere me servis dhe goma te reja te sapo vendosura. Automjeti sapo erdhi nga Gjermania, me doganen e paguar gati per targim. Makine me vetem nje perdorues te meparshem,shume ekonomike me konsum 5-6 lt per 100km.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.