Opel Astra viti 2006, Gri, 1.3L, 197000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OPEL Corsa 1.2 Benzin-Gaz; Viti 2009; Kambio Manuale; 180.134 kilometra me liber servisi; E sapo ardhur nga Italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Cmimi: 3400euro i diskutueshem; Na vizitoni n. Durrës
Makina eshte full opsion si psh: klimatronic, sedile cope shume te pastra me ngrohje, xhama te zinj mbrapa origjinale te fabrikes, xhamat dhe pasqyrat elektrike, Navigator, abs, esp, 8 airbag. Durrës
Makina e sa po' ardhur Na zvicra ne gjendje shum te mir 1.9 naft gati per cdo lloj prove ne gjendje shum te mire Durrës
Opel Corsa Viti 2006 1.2 benzin automatik Ne gjendje shum te mire me 95.000 km origjinale Durrës
Opel Meriva 1.7 naft viti 2004 makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania me Dogan te paguar makina eshte ne gjendje te mir si motorike dhe xhenerike Durrës
5 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 31 dhjetor 2020, numri: 113755
Modeli: Astra 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 197000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Opel Astra 1.3 Nafte; Viti 2006; Kambio Manuale; 197.015 kilometra originale; E sapo ardhur nga italia; Gjendja perfekte; Dogane e paguar; Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni; Adresa: Autostrada Dr-Tr km 8; Per me teper info na kontaktoni ne Dm ose ne nr;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.