Nissan Patrol viti 2009, Blu, 3.0L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte me dogan te paguar eshte ne gjendje shum te mire sapo ardhur nga italia; ; 0694296090 Durrës
Nissan Micra 1.2 benzin kambio manual, 127 mij km, kondicioner shermbime te bera shum e paster si brenda dhe jasht, E ardhur nga zvicra me dogan te pagua Durrës
Nissan qashqai + 2; 2.0 diesel; kambio automatike; viti prodhimit 2010; 193 mij km; importuar nga zvicra; 7vende; sallon shum te paster + sedile me ngrohje; tavan panoramik; xhama te zi ng. Durrës
Marka/Modeli: Nissan Qashqai; Viti: 2011; Kambio: AUTOMATIKE; Karburanti: Nafte; Km: 164 mije; Targat: Me dogane te paguar; Ngjyra: Gri e errer; Pershkrimi: Makina e sapo ardhur nga italia, 4x4 2.0. Durrës
shitet nissan murano ne gjendje shum te mir kamio automatike viti 2006 motorr 3.5 benzin-gaz 4x4 impianti i sapo montuar 3 vite garanci me t gjitha letrat e paguara eshte e gatshme per cfaredo llo. Durrës
12 500€
Shtuar: 20 janar 2021, numri: 113854
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: Patrol 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
Nissan Patrol 2009, Manual, Opsionet shtese: Motor 3.0 Diesel, 6+1 Vende. E pershtatur per terrene off road, ne super gjendje.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.