Nissan Micra viti 2007, E kuqe, 1.2L, 127000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nissan qashqai + 2; 2.0 diesel; kambio automatike; viti prodhimit 2010; 193 mij km; importuar nga zvicra; 7vende; sallon shum te paster + sedile me ngrohje; tavan panoramik; xhama te zi ng. Durrës
Marka/Modeli: Nissan Qashqai; Viti: 2011; Kambio: AUTOMATIKE; Karburanti: Nafte; Km: 164 mije; Targat: Me dogane te paguar; Ngjyra: Gri e errer; Pershkrimi: Makina e sapo ardhur nga italia, 4x4 2.0. Durrës
shitet nissan murano ne gjendje shum te mir kamio automatike viti 2006 motorr 3.5 benzin-gaz 4x4 impianti i sapo montuar 3 vite garanci me t gjitha letrat e paguara eshte e gatshme per cfaredo llo. Durrës
Nissan Navar. vitit 2003. Me dokumenta te rregullta deri ne janar 2020. Te gjitha sherbimet e be. Makina esht me timon ne krah te djath. Durrës
Shitet Nissan Note 1.5 dci diesel Kambio Manual Viti 12.07.2007, Km 164.000 te certifikuara me liber sherbimesh, Kondicioner, Goma te reja, Kasetofon me usb aux, Te gjitha sherbimet te sapobera n. Durrës
1€
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113176
Modeli: Micra 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 127000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Nissan Micra 1.2 benzin kambio manual, 127 mij km, kondicioner shermbime te bera shum e paster si brenda dhe jasht, E ardhur nga zvicra me dogan te pagua

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.