Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Durrës

Mitsubishi L 200 2.5 TD 4x4, makina e sapoardhur nga jasht me doganen e paguar por e pa targuar akoma, per me shume na kontakto. flm Durrës
E shitur
Mitsubishi L200 2.5. 4x4.Makina e sapoardhur nga italia, me doganen e paguar por e pa targuar ako. per me shume na kontakto. flm Durrës
E shitur
Mitsubishi L200 2.5. 4x4.Makina e sapoardhur nga italia, me doganen e paguar por e pa targuar ako. per me shume na kontakto. flm Durrës
E shitur
Makina sapo eshte targua. letrat deri ne tetor 2020 Goma te reja, 4 goma rrezerv verore ne gjendje shum te m. kondicioner, pasqyra elektri. xhama elektrik. Ne gjendje shum te mire motorrik. Durrës
E shitur
Makina sapo eshte targua. letrat deri ne tetor 2020 Goma te reja, 4 goma rrezerv verore ne gjendje shum te m. kondicioner, pasqyra elektri. xhama elektrik. Ne gjendje shum te mire motorrik. Durrës
E shitur
Makina sapo eshte targua. letrat deri ne tetor 2020 Goma te reja, 4 goma rrezerv verore ne gjendje shum te m. kondicioner, pasqyra elektri. xhama elektrik. Ne gjendje shum te mire motorrik. Durrës
E shitur
Shitet Marka, Modeli: MITSUBISHI L 200 44; Motorri: 2.5; Viti: 2000; Kambio: Manual; Lenda Djegese: Naft; Targa: TE HUAJA (ME DOGAN TE PAGUA) Km: 229 009 ME LIBER SHERBIMESH; Ngjyra: JESHIL. Durrës
E shitur
Shitet makina ne gjendje te mire motorrike e xhenerike, te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra dy gomat e para te reja; Impjanti i gazit ka 5 muaj qe eshte montuar i markes Lovato; Makina be. Durrës
E shitur
shitet mitsubishi 1.9 naft viti 2003 e sapo ardhur dt 19.02 nga zvic. makina esht ne super gjendje dhe e gatshme per cdo pr. cmimi 1600 euro pa dog. per me teper 0672069909 Durrës
E shitur
Makina ndollet ne gjendje shum te mir me sherbimet te gjitha te bera; Pjeset si vai filtra e ripat e motorit me pulegja pompe ujti te bera ska 1000km; Gomat te ndruara ska 1 vit; Gomat Jan 4. Durrës
E shitur
Shitet mitsubishi colt 2006.1.5 nafte kambio trip tron. ose nderrohet me makin sw Durrës
E shitur
Shitet Marka, Modeli: MITSUBISHI L 200 44; Motorri: 2.5; Viti: 2000; Kambio: Manual; Lenda Djegese: Naft; Targa: TE HUAJA (ME DOGAN TE PAGUA) Km: 194 009 ME LIBER SHERBIMESH; Ngjyra: JESHIL. Durrës
E shitur
Mtshubishi 2.5 naft sport me letra te paguara deri me 27.12.2018 me clima digitale lekur baxha xhama te zinj orginal fabrik ne gjendje prefekte goma te reia makina esht e gacme per cdo llo. Durrës
E shitur
makina eshte ne gjendje shum te mire, impuanti Gazit Lovato i sapovendosur me garanci 2 vj. letrat deri ne korik 2018. cmimi 2200 i negocjush Durrës
E shitur
Makina ne gjendje perfek. GPL i montuar ne ita. goma te reja1 vit ka qe ka hyr ne shqiperi Durrës
E shitur
Mitsubishi pajero sport 2003 me dekometa te rregullta dhe gjendje perfekte Durrës
E shitur
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER ME 4 DYER KA GOMA TE REJA KASETOFON RADIO USB ME BAXHO KA GOM REZERV LETRAT DERI NE 21, 02, 2018.MAKINA GJINDET NE TIR. MUND KA 6 + 1 SENDILE TE KONTAKOTON. Durrës
E shitur
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER ME 4 DYER KA GOMA TE REJA KASETOFON RADIO USB ME BAXHO KA GOM REZERV LETRAT DERI NE 21, 02, 2018.MAKINA GJINDET NE TIR. MUND KA 6 + 1 SENDILE TE KONTAKOTON. Durrës
E shitur
Shitet mitsubishi 4x4 versjon amerikan benzin + gaz i montuar ne itali xhama elektrik, kindicioner, disqe alumi. Shitet per arsye emigrim Durrës
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera