Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Durrës

S500, 4x4, Full Opti. Sedilje Lekure me ngrohje/ ftoohje/ masazh dhe memor. TV, Navigator, Cruise Control, Mbajtje Korsie, Night Vision, Tavan Panoramik, Kambio ne Timon, Xhama Antitermik. Durrës
1€
I diskutueshëm
Mercedes Benz S350 L BlueTec; vit prodhimi: 15.05.201 (inal editio) motorr 350 (2987c) lue Tec (258 p) kambio automat 7G plus F1; Eco system; version Lungo presidencial; xham termik (ruajtje. Durrës
26 900€
I diskutueshëm
Mercedes benz S 320 cdi 4 MATIC; Makine e mbajtur shum mire (gjithmon ne garazhd me mbules) perdorur vetem per Fundjava; Motorr nafte cilindrata 2987. (Nuk ka takse luks) uper ekonomik dhe. Durrës
18 000€
I diskutueshëm
2 celsa dhe esht full Durrës
16 500€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes S class 450 4 mati ( nga motorrat me te suksesshem te mercedesi) 00 V8 CH FAHRZEUG benzin/gaz i sapoardhur nga Zvicra Durrës
12 000€
I diskutueshëm
S class lungo 2007 me look origjinal 2012 tapiceri kafe, tavan xhami panoramik, disqe 19, full options Superr gjendje; ; Pa taks lluksi, letra te pagura; ; RR: 0699844438 Durrës
14 800€
Viti: 2007; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Durrës
13 500€
S500 benzine super gjend. makina eshte e sapo ardhur nga italia full opsion goma dimri& vere tavan xhami sendile ngrofje ftofje me masazh xhama termik perde origjinale; Me dogan Durrës
E shitur
Shitet makina me gjendje perfekte nk ka nevoj per asnji sherbim me letra te paguara per nji vit shitet ose nderoet Durrës
E shitur
Makina esht me letra te rregull. impjanti gasit me vler 1200 euro cdo gje funksiona. sherbimet e bera ne zvicer e bler me 0 kilomet. ose mund te ndrroh. Vetem per bleres serioz jo telefonat. Durrës
E shitur
E sapo ardhur nga gjermania me liber sherbimes. Makina ne gjendje perfekt. Tronic 7 Durrës
E shitur
MERCEDES-BENZ S 350 L BLUETEC; VITI PRODHIMIT: 2013; KARBURANTI: NAFTE; KM: 110.000; ; -LOOK AMG ORIGJINAL; ; -TAPICERI NGJYRE KAFE; ; -SEDILJET ME NGROHJE, FTOHJE MEMORIE MASAZH PARA DHE MBRAPA. Durrës
E shitur
Shes S-clas benzine gaz 350 impianto Landi Renzo i montuar original ne itali me 10 mij lek gaz 120 km me prove, full me te gjitha, kamera, ndezje me pult, pa cels, navi, tv, lungo me buton. Durrës
E shitur
MERCEDES-BENZ S 350 LUNGO (4MATIC) BLUEFFICENCY; ; -XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; -KAMERA; ; -KLIMA AUTOMATIKE; ; -NAVIGATOR; ; -TAPICERI LEKURE; ; -SEDILJE COMFOR. Durrës
E shitur
Shtet dhe nderrohet; Makina eshte ne gjendje shum te mir; E sapoardhur nga zvicera Durrës
E shitur
S class 3.5 benzin gaz lungo tavan xhami tapiceri e paster lekur bezh telefon navi sendilje elektrike me ngrohje komanda ne timon sensor parkimi perde origjinale xhama te zinj fener bi xeno. Durrës
E shitur
Shitet "URGJENT" 3500; Mercedes s-class 320; lungo i ardhur nga amerika; Te gjitha sherbimet e bera tek servisi benxit; 4 goma te reja; Te interesuuarit te me konktaktojne nr; + 355 67 403 4856 Durrës
E shitur
Shitet S 350 Gjendje Perfekte Look AMG ne gjendje shum te mir, dyer me thithje, kamer mbrapa, sensor para mbrapa, ngrofje ftofje full option, Ckimi 18000 I diskutushem, xhama te zinje origjinal. Durrës
E shitur
Makinay esht ne gjendje e gatshme per cdolloj prove esht me opsjone full opshem Durrës
E shitur
Shes mercedes bens s320 viti prollimit fundi 2003 version amerikan Lungo full ekstra me te gjitha sherbimet e sapo bera vaj filtra motorri kamjo pasqura frenash te reja me gjith ferrota 4 goma. Durrës
E shitur