Njoftime të tjera të ngjashme

2 celsa dhe esht full Durrës
16 500€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes S class 450 4 matic(1 nga motorrat me te suksesshem te mercedesit)500 V8 CH FAHRZEUG benzin/gaz i sapoardhur nga Zvicra Durrës
12 000€
I diskutueshëm
Automat 7g-tronic AMG packet fabrike. 320d 4matic cil. 2.987cm3. 224cv . Harxhimi mesatar 7.7 litra per 100km. Pa taks lluksi. Kamera parkimi,sensor parkimi,pasqyra me palosje, marsha ne timon f1,... Durrës
11 000€
Cls 2009. 172 mij kilometra. E gatshme per cdo lloj prove Durrës
10 000€
Makina ka ardh ne tetor 2018.letrat per nje vit.sherbimet e kryera te gjith.ska nevoj per asgje.motorr 300 bluetec.disqe amg goma te reja.perde,dvd.makina esht si e re.E class Durrës
10 400€
14 800€

Mercedes-Benz S-Klasse, 3.0L, 170000km

Shtuar: 16 qershor 2019, numri: 1224
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Telefoni:
0699844438
Modeli: S-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
S class lungo 2007 me look origjinal 2012 tapiceri kafe , tavan xhami panoramik , disqe 19 , full options Superr gjendje
Pa taks lluksi , letra te pagura .
RR:0699844438

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.