Mercedes-Benz S-class viti 2008, E zezë, 5.5L, 240000km

10 699€ I diskutueshëm
Shtuar: 11 nëntor 2021, numri: 114326
Modeli: S-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 240000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 5.5 litra
Versioni Lang (i gjate)
Benzine + Gaz
Kamera perpara + Mbrapa
Larje fenerash
Pasqyra me palosje + ngrohje
Disqe 19 me goma te reja
Baxha Xhami
Xhamat komplet triplex me nuance
Sensor Parkimi para mbrapa
Fener Bi-xenon + Levizje
Key les Go (hapje mbyllje ndezje me ane te shenjes se gishtit)
Sedilje me levizje para mbrapa
Sedilje me ngrohje + ftohje para mbrapa + masazh
Perde elektrike + perde anesore
Bt + mp3 + aux + bagazhier me 6 cd + dvd + Navi
Ambient lights me 3 ngjyra
Makina ka impiant gazi me 5 vite garanci
Cdo sherbim i ber ne koh dhe e gatshme per cdo lloj prove
Dokumentacion i paguar per 1 vit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.