Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes S class 450 4 matic(1 nga motorrat me te suksesshem te mercedesit)500 V8 CH FAHRZEUG benzin/gaz i sapoardhur nga Zvicra Durrës
12 000€
I diskutueshëm
S class lungo 2007 me look origjinal 2012 tapiceri kafe , tavan xhami panoramik , disqe 19 , full options Superr gjendje Pa taks lluksi , letra te pagura . RR:0699844438 Durrës
14 800€
Automat 7g-tronic AMG packet fabrike. 320d 4matic cil. 2.987cm3. 224cv . Harxhimi mesatar 7.7 litra per 100km. Pa taks lluksi. Kamera parkimi,sensor parkimi,pasqyra me palosje, marsha ne timon f1,... Durrës
11 000€
Cls 2009. 172 mij kilometra. E gatshme per cdo lloj prove Durrës
10 000€
Makina ka ardh ne tetor 2018.letrat per nje vit.sherbimet e kryera te gjith.ska nevoj per asgje.motorr 300 bluetec.disqe amg goma te reja.perde,dvd.makina esht si e re.E class Durrës
10 400€
16 500€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz S-class, 2.9L, 172233km

Shtuar: 4 shtator 2019, numri: 1317
Adresa: Durrës, Durres, shfaq në hartë
Telefoni:
0683939406
WhatsApp:
0683939406
Modeli: S-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 172233 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Limuzinë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.9 
Kuaj fuqi: 130 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Parktronic
Kompjuter i spondit
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Kontrolli i lundrimit
Baxha
Disqe aliazhi
Ngrohja e pasqyrave
Ngrohja e ndenjëseve
Larësi i fenerëve
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë
Me garanci
Tapiceri lёkurё 
2 celsa dhe esht full

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.