Mercedes-Benz R-class viti 2012, E zezë, 220000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 320 Bluetec; ; Opsionet shtese: Kondicioner, Sallon Lekure, Sensore parkimi, Disqe Alumini, Cruise control, ABS, GSP, Kamera Parkimi, Start stop, Sedilje me ngrohje. Durrës
Mercedes-Benz ML 320 bluetec; ; Opsionet shtese: baxha, asist driver, sendilje me ngrohje, timon elektrik dhe me ngrohje, bixenon, kamera parkimi et. Durrës
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go,... Durrës
Marka, Modeli: Benz ML 320 bluetec; ; Opsionet shtese: kamera dhe sensor parkimi, asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sendilje me memorie dhe me ngrohje, shkalle, et. Durrës
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec; ; Opsionet shtese: tavan panorama, bixenon, kamera, start stop, key lets go, blind spot, drive asistent, park asistent, sendilje dhe timon me ngrohje dhe elektrike etj Durrës
14 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 12 maj 2020, numri: 113419
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: R-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 220000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Mercedes-Benz R 350 bluetec (jo taks lluksi)
Opsionet shtese: Tavan panoramik, 6+1 vende, start stop, key lets go, kamera dhe sensor parkimi, blind spot, drive asist, xenon, sendilje dhe timon me ngrohje dhe me memorie etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.