Mercedes-Benz R-class viti 2006, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz C 220 CDI, avantgarde, kambio automatic, viti 2008, navi, tapiceri shume e paster, ngrofse sedilesh, xenon, sensor parkimi, disqe-goma 99% te reja, 250000 km orgjinale me libe. Durrës
Benz CLK-270 CDI kamio automat 160.000km reale ngjyre blu sedilje lekure Timon druri Navigator Kompiuter bordi Tv Aux Cd player Klima automatik B-zone Sensor dritash Sensor shiu Pilo. Durrës
Benz CLK-270 CDI kamio automat 160.000km reale ngjyre blu sedilje lekure Timon druri Navigator Kompiuter bordi Tv Aux Cd player Klima automatik B-zone Sensor dritash Sensor shiu Pilo. Durrës
SHITET BENZ E 220CDI AVANGARD VITI 2009 AUTOMAT; LETRAT T SAPO PRERA SHERBIMET E BERA GOMINA VAJ FILTRA AMORTIZATORET PARA VENDOSUR T RIN; 350MIJE KLM T KONTROLLUAR TE BENZI N KROSKOT KA 230MI. Durrës
E 350 d BlueEfficiency Avantgarde; Viti: 2009; . 182.000; Me dogan te paguar; Navigator I Madh Multifunksional 3D Map CD MP3 Aux Sd Card Dritat Intelligent Light System Led Day-Time Stopa. Durrës
1€
Telefoni:
355692057575
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1975
Modeli: R-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Sedilje Lekure me komanda dhe me ngrohje, Model 6 vendesh. TV, DVD, Sensor Parkimi, Disqe Alumini, Fenere BiXenon, Teper komode, Importuar nga Zvicra,

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.