Mercedes-Benz M-class viti 2012, Gri, 176000km

Njoftime të tjera të ngjashme

2011 Mercedes-Benz C300 AMG Package; Motorri 2993cc Pa takse luksi i konvertueshem ne 100% Gaz; 140k Miles; Kambio automatike 7G Tronic; Disqe 18 me te reja; Tavan me hapese xhami; Interior lekur. Durrës
EVO 220 CDI; KAMIO AUTOMATIKE; KM 240.000 (ME LIBER SHERBIMES) GJENDJE PERFEKTE; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; CIMI 7300 (I DISKUTUESH) Durrës
Mercedes Benz E250 Bluetec 4 Matic; ; Viti: 2014; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 79.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese: Full Options, Kamera 360. Durrës
Mercedes benz automa motorr evo 2.9 nafte se ndilje me ngroheje ftohje me letra per nje vit me sherbime te sapo te bera e gacme per cdo lloj prove Cmimi: 5500 euro ose mundesi ndrrimi Durrës
Mercedes-Benz GLK 250 CDI BlueEFFICENCY; ; Amg Style; Viti 2012; Km 238.000 Origjinale Te Verifikueshme, Servisi Fundit Eshte Bere 232.000km; 4Matic; Panorama; LED; Kambio Automat; Drita BiXenon. Durrës
21 500€
Shtuar: 12 maj 2020, numri: 113421
Adresa: Durrës, Rruga Bajram Tusha, shfaq në hartë
Modeli: M-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 176000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluksi)
Opsionet shtese: Tavan panoramik,fener me led dhe xenon,sendilje me ngrohje dhe me memorie,timon elektrik dhe me ngrohje,start stop,key less go,blind spot,asist driver,kamera dhe sensor parkimi etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.