Mercedes-Benz M-class viti 2009, E zezë, 266000km

Njoftime të tjera të ngjashme

2011 Mercedes-Benz C300 AMG Package; Motorri 2993cc Pa takse luksi i konvertueshem ne 100% Gaz; 140k Miles; Kambio automatike 7G Tronic; Disqe 18 me te reja; Tavan me hapese xhami; Interior lekur. Durrës
EVO 220 CDI; KAMIO AUTOMATIKE; KM 240.000 (ME LIBER SHERBIMES) GJENDJE PERFEKTE; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; CIMI 7300 (I DISKUTUESH) Durrës
Mercedes benz automa motorr evo 2.9 nafte se ndilje me ngroheje ftohje me letra per nje vit me sherbime te sapo te bera e gacme per cdo lloj prove Cmimi: 5500 euro ose mundesi ndrrimi Durrës
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go,... Durrës
Mercedes-Benz GLK 250 CDI BlueEFFICENCY; ; Amg Style; Viti 2012; Km 238.000 Origjinale Te Verifikueshme, Servisi Fundit Eshte Bere 232.000km; 4Matic; Panorama; LED; Kambio Automat; Drita BiXenon. Durrës
10 500€
Shtuar: 3 mars 2021, numri: 113960
Modeli: M-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 266000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Benz ML 320 bluetec
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 266.000
✔ Ngjyra: e Zeze
✔ Opsionet shtese: kamera dhe sensor parkimi, asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, shkalle, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 12000€ ↘️ 10500€
✔ Telefon: +355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.