Mercedes-Benz GLK viti 2012, E zezë, 238000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz ML 270 CDI; Viti 2003; 4x4; Automatik; Xhamat e zi origjinal; Makina eshte ne gjendje shume te mirE xhenerike dhe motorrik; Taksa paguar per 1 vite Durrës
INFO: 069 44 17 263 OSE NE WHATSAPP; 0032 486 63 7331 Durrës
Makina e sapo ardhur; Me dogan te paguar; Ne gjendje perfekte; Full opsion Navi te madh, Xenon; Sensor para mbrapa + kamer Sendile ngrohje + ftohje Xhama te zinj orginal Pasqyra me palosje Baxha. Durrës
Shitet Mercedes Benz C Class W204 motorr 2.2 CDI (nafte) i vitit 2007, i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te pagu. Makina eshte full opsion: kambio automatike, sensore parkimi para mbrap. Durrës
Mercedes Ml 320 cd (A taks lkuks) iti prodhimit 2006; importuar nga gjermania; 219 mij km; sallon lekure + sedile me ngrohje; sensore parkimi; navigator; drita bi xeno; stopa LED mbrapa; aux. Durrës
14 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113181
Modeli: GLK 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 238000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Mercedes-Benz GLK 250 CDI BlueEFFICENCY; ; Amg Style; Viti 2012; Km 238.000 Origjinale Te Verifikueshme, Servisi Fundit Eshte Bere 232.000km; 4Matic; Panorama; LED; Kambio Automat; Drita BiXenon; Navigator; Sensore Parkimi; Sport Paket; Disqe Sport; Xhama Te Zi Origjinal; Me Dogan Te Paguar Gati Per Targa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.