Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedez E class ne gjendje , shume te mire me dokumenta te regullta, targe shqiptare; Okazion per arsye emigrimi Durrës
1€
Mercedes-Benz C 220 CDI, model avantgarde, kambio automatike, klima, xenon, disqe alumin + gomat e reja, tapiceri shume e paster gjys mershin gjys... Durrës
7 300€
Me cdo sherbim xhenerike te bera ska nevoje per asgje, ka xhamin e krisur dhe I mungon fshiresja e xhamit; Ka timon w203-shi, pasqyra w210-shi dhe... Durrës
900€
SHES MERCEDES BENZ E CLASS 280 CDI AVANTGARDE. VITI PRODHIMIT 2005, ME 316000 KM, LETRA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2020,NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE... Durrës
4 500€
C klas c 200 cdi.me dogan 0698665160 Durrës
4 800€
11 500€

Mercedes-Benz E-Klasse, 2.0L, 25000km

Shtuar: 12 mars 2019, numri: 1040
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Telefoni:
0697809875
Modeli: E-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 25000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Mercedes E 200 automatik super gjendje me sherbime te sapo bera dhe taksa te sapo paguara makina esht shum e paster dhe shum e mbajtur tapiceri dhe jashte ngjyra shum e vecante dhe me nuanca ne diell
4 goma te reja te sapo vendosuar 10/2/2019
Makina jepet me garanci,por jo per kureshtare eshte per ata qe kerkojn kete lloj mjeti!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.