Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
12 000€
I diskutueshëm
Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
14 800€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 179000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
11 000€
Viti: 2019
Kilometrazhi: 172000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
10 000€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Durrës
10 400€
11 500€

Mercedes-Benz E-Klasse

Shtuar: 12 mars 2019, numri: 1040
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Telefoni:
0697809875
Modeli: E-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 25000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Mercedes E 200 automatik super gjendje me sherbime te sapo bera dhe taksa te sapo paguara makina esht shum e paster dhe shum e mbajtur tapiceri dhe jashte ngjyra shum e vecante dhe me nuanca ne diell
4 goma te reja te sapo vendosuar 10/2/2019
Makina jepet me garanci,por jo per kureshtare eshte per ata qe kerkojn kete lloj mjeti!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.