Mercedes-Benz E-class viti 2014, E zezë, 2.5L, 165000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 240.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese. Durrës
OKAZION; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line; ; Viti: 2011; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: Dogan; ; Km: 216.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese. Durrës
Shitet; ; Marka, Modeli: Benz ML 320 bluetec; ; Viti: 2009; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 266.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: kamera dhe senso. Durrës
2011 Mercedes-Benz C300 AMG Package; Motorri 2993cc Pa takse luksi i konvertueshem ne 100% Gaz; 140k Miles; Kambio automatike 7G Tronic; Disqe 18 me te reja; Tavan me hapese xhami; Interior lekur. Durrës
20 499€
Shtuar: 3 shtator 2021, numri: 114205
Modeli: E-class 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 165000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Timoni: Majtas 
SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz E250 Bluetec 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 164.000 mund ti verifikoni ku te doni
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Full Options, Kamera 360°, Panorama, Keyless, Vet Parkim, Distronic, Blint Spot, Sedilje me Ngrohje & Memorie, Timon elektrik dhe me ngrohje, bixenon, etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 20.499€ NUK NDERROHET
✔ Telefon:+355692497771

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.