Mercedes-Benz E-class viti 2007, E zezë, 240000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz E250 Bluetec 4 Matic; ; Viti: 2014; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 79.000; ; Ngjyra: e Bardhe; ; Opsionet shtese: Full Options, Kamera 360. Durrës
Mercedes benz automa motorr evo 2.9 nafte se ndilje me ngroheje ftohje me letra per nje vit me sherbime te sapo te bera e gacme per cdo lloj prove Cmimi: 5500 euro ose mundesi ndrrimi Durrës
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go,... Durrës
Mercedes-Benz GLK 250 CDI BlueEFFICENCY; ; Amg Style; Viti 2012; Km 238.000 Origjinale Te Verifikueshme, Servisi Fundit Eshte Bere 232.000km; 4Matic; Panorama; LED; Kambio Automat; Drita BiXenon. Durrës
Mercedes Benz ML 270 CDI; Viti 2003; 4x4; Automatik; Xhamat e zi origjinal; Makina eshte ne gjendje shume te mirE xhenerike dhe motorrik; Taksa paguar per 1 vite Durrës
7 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 31 dhjetor 2020, numri: 113765
Modeli: E-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 240000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
EVO 220 CDI; KAMIO AUTOMATIKE; KM 240.000 (ME LIBER SHERBIMES) GJENDJE PERFEKTE; E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR; CIMI 7300 (I DISKUTUESHE);

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.