Mercedes-Benz E-class viti 2007, E zezë, 203300km

Njoftime të tjera të ngjashme

benz c240 benzin gaz automatik ne gjendje shum te mir xhenerike motorri. sensor parkimi sensor shiu kseno sallon meshine me ngrofje xhama te zinj origjinal pilot automatik na. makina nuk k. Durrës
Okazion Shitet Benz clk 270 cdi Avantgarde 125 kW (170 kuaj fuqi) Sherbimet te sapo bera, cdo gjo me fatur, kilometrat origjinale si dhe cdo gjo tjeter ne makin, Makina disponon, asr, srs, esp, ai. Durrës
E 320 CDI Avantgarde; Vi. 12.2006; . 199000; Me dogan te paguar + Letra te paguara deri ne Prill; Kambio Automatike 7-G Tronic, Dritat Bi-Xenon, Stopat Mbrapa Led, Navigator i mad. Durrës
E 220 d Avantgarde; Viti: 2015; . 168.000; Me dogan te paguar; -Mundesi Financimi Me Keste; Navigator Multifunksional 3D Map Kompjuter Bordi Dritat Intelligent Light System Full Led Stopat Mbrap. Durrës
ML 350 BLUETEC PREMIUM -AMG Line; Mundesi Leasing; Mundesi Nderrimi; Viti: 2013; . 91.000; Me dogan te paguar; Navigator i madh Multifunksional, 3D Map, Kompjuter Bord, Dritat Intelligent Ligh. Durrës
7 000€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96048
Modeli: E-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 203300 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike xhenerike dhe llamarine shume e paste; Esht e gatshme per cdo lloj prov;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.