Mercedes-Benz CLS, 2.0L, 172000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet nderroet makina ne gjendje shum te mire e vitit 2001 kambio Manual motor 270 me letra te paguara deri Teter 2020 me pilot automatik perde anesore dhe mbrapa disqe alumini Sallon lekur. Durrës
Mercedes benz e clas 220 cdi viti 2010; Makina sapo esht inportuar nga gjermania; dogan te paguar; Sapo targuar me taksa te paguara per 1 vit; 230mi kilometra origjinale; sherbime te bera full. Durrës
Shitet Mercedes Benz C220 CDI Elegance i sapo ardhur nga Austria ne rruge tokesore me targa te eksportit, me dogane te paguar gati per targ. Makina eshte full opsion: kambio automatike, klima 2. Durrës
Shitet Mercedez-Benz A-Klas viti 2003 ne gjendje shum te mire pune me kamjo manua. Makina ka motorr 1.4 benzine dhe ka nje punim perfe. (Ideale per impiant gazi) Makina ska nevoj per sherbim. Durrës
Makina eshte ne super gjend. Makina disponon opsione si: sendilje me ngrohje\ ftohje\ memorje-klima bizonale, baxho xhami, navigator, bagazhier 6 disqe, pilot automatik, sensor parkimi, disqe m. Durrës
10 000€
Telefoni:
+355 67 202 0042
Shtuar: 16 prill 2019, numri: 1102
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Modeli: CLS 
Viti: 2019 
Kilometrazhi: 172000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Cls 2009. 172 mij kilometra. E gatshme per cdo lloj prove

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.