Njoftime të tjera të ngjashme

2 celsa dhe esht full Durrës
16 500€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes S class 450 4 matic(1 nga motorrat me te suksesshem te mercedesit)500 V8 CH FAHRZEUG benzin/gaz i sapoardhur nga Zvicra Durrës
12 000€
I diskutueshëm
S class lungo 2007 me look origjinal 2012 tapiceri kafe , tavan xhami panoramik , disqe 19 , full options Superr gjendje Pa taks lluksi , letra te pagura . RR:0699844438 Durrës
14 800€
Cls 2009. 172 mij kilometra. E gatshme per cdo lloj prove Durrës
10 000€
Makina ka ardh ne tetor 2018.letrat per nje vit.sherbimet e kryera te gjith.ska nevoj per asgje.motorr 300 bluetec.disqe amg goma te reja.perde,dvd.makina esht si e re.E class Durrës
10 400€
11 000€

Mercedes-Benz C-Klasse, 3.0L, 179000km

Shtuar: 27 maj 2019, numri: 1181
Adresa: Durrës, Durrës, shfaq në hartë
Telefoni:
+355693088410
Modeli: C-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Automat 7g-tronic AMG packet fabrike. 320d 4matic cil. 2.987cm3. 224cv . Harxhimi mesatar 7.7 litra per 100km. Pa taks lluksi. Kamera parkimi,sensor parkimi,pasqyra me palosje, marsha ne timon f1, sedile me ngrofje, disje 18 AMG te gjera mbrapa me goma michelin te reja. Ferota tamburo para mbrapa te reja. 179 mij km. Gjendja si è re. Makina esht perdor ne itali. Siguracion nderkombetar deri ne qershor. Per info. Whatsap 00393888894839. Makina ndodhet ne garazhd ne durres. Shitet per arsye se smund ta perdor me ne Itali. Audi golf Volkswagen bmw Mercedes

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.