Mercedes-Benz C-class viti 2011, E zezë, 240000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes benz e clas 220 cdi viti 2010; Makina sapo esht inportuar nga gjermania; dogan te paguar; Sapo targuar me taksa te paguara per 1 vit; 230mi kilometra origjinale; sherbime te bera full. Durrës
Shitet Mercedes Benz C220 CDI Elegance i sapo ardhur nga Austria ne rruge tokesore me targa te eksportit, me dogane te paguar gati per targ. Makina eshte full opsion: kambio automatike, klima 2. Durrës
Shitet Mercedez-Benz A-Klas viti 2003 ne gjendje shum te mire pune me kamjo manua. Makina ka motorr 1.4 benzine dhe ka nje punim perfe. (Ideale per impiant gazi) Makina ska nevoj per sherbim. Durrës
Makina eshte ne super gjend. Makina disponon opsione si: sendilje me ngrohje\ ftohje\ memorje-klima bizonale, baxho xhami, navigator, bagazhier 6 disqe, pilot automatik, sensor parkimi, disqe m. Durrës
Shitet Mercedes Benz C220 CDI Elegance i sapo ardhur nga Austria ne rruge tokesore me targa te eksportit, me dogane te paguar gati per targ. Makina eshte full opsion: kambio automatike, klima 2. Durrës
11 000€
Telefoni:
0693464952
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1820
Modeli: C-class 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 240000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet mercedes benz C class w204; Kambio automat 7G Tronic..fundi i vitit 2011.. motorri 220 blue Efficent ..240 mi km origjinale.. makina esht full option sendilje me ngrohje, opsion ECO fik/ndezje n trafik.. sensor parkimi , xhama t zinj origjinal , fener inteligjent Xneon Bxeneon , baxha xhami , telefon , e sh opsione t tjera..makina ska nevoj per asnje sherbim

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.